Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOPÚCHOP  → O ústavu chemie ochrany prostředí → Doktorandi ústavu 240 → Ekotoxikologie a environmentální dopady
iduzel: 10992
idvazba: 12949
šablona: stranka_ikona_sloupce
čas: 26.10.2020 20:49:21
verze: 4727
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Ekotoxikologie a environmentální dopady

Ing. Lucia Tajnaiová
 místnost A177b, telefon 5029, profil
 email: lucia.tajnaiova@vscht.cz

Ing. Marina Kholomyeva
 místnost A177b, telefon 5029, profil
 email: marina.kholomyeva@vscht.cz

Ing. Kateřina Skleničková
místnost A177b, telefon 5029, profil
email: Katerina.Sklenickova@vscht.cz

Ing. Kristína Zakuciová
 místnost A281, telefon 4364, profil
 email: Kristina.Zakuciova@vscht.cz

Mgr. Markéta Šerešová
místnost A281, telefon 4248, profil
email: Marketa.Seresova@vscht.cz

Ing. Jan Pešta
místnost A281, telefon 4248, profil
email: Jan.Pesta@vscht.cz

Ing. Zuzana Rošková
místnost AG03a, telefon 5017, profil
email: Zuzana.Roskova@vscht.cz

Přímé telefony - 2 2044 XXXX, kde XXXX je čtyřmístné číslo uvedené u jednotlivých osob.

Aktualizováno: 29.10.2019 08:19, Autor: Marek Martinec

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 6046137
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi