Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOPÚCHOP  → O ústavu chemie ochrany prostředí → Zaměstnanci ústavu 240
iduzel: 10974
idvazba: 12971
šablona: stranka_ikona_sloupce
čas: 26.10.2020 19:27:05
verze: 4727
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci ústavu 240

Zaměstnanci ústavu:

prof. Ing. Mečislav Kuraš, CSc.
 místnost AS37, telefon 4114, profil
 email: Mecislav.Kuras@vscht.cz

doc. Ing. Josef Janků, CSc.
 místnost AS61, A328, telefon 4100, 4363, profil
 email: Josef.Janku@vscht.cz

doc. Ing. Zdeněk Kafka, CSc.
 místnost A177a, A304, telefon 4147, 4076, profil
 email: Zdenek.Kafka@vscht.cz

doc. Ing. Vladimír Kočí, Ph.D.
 místnost A281a, telefon 4171, profil
 email: Vladimir.Koci@vscht.cz

doc. Dr. Ing. Martin Kubal
 místnost A180, telefon 4168, profil
 email: Martin.Kubal@vscht.cz

Ing. Milan Březina, CSc.
 místnost A177a, telefon 4147, profil
 email: Milan.Brezina@vscht.cz

RNDr. Jana Punčochářová, CSc.
 místnost A177a, A280, telefon 4147, 4364, profil
 email: Jana.Puncocharova@vscht.cz

 Ing. Jiří Hendrych, Ph.D.
 místnost A309, telefon 3804, profil
 email: Jiri.Hendrych@vscht.cz

Dr. Ing. Jana Chumchalová
 místnost A328, A280, telefon 4362, 4364, profil
 email: Jana.Chumchalova@vscht.cz

 Mgr. Klára Anna Mocová, Ph.D.
 místnost A153, telefon 4248, profil
 email: Klara.Mocova@vscht.cz

Ing. Veronika Rippelová, Ph.D.
 místnost AS61 a AS60, telefon 4100 a 4363, profil
 email: Veronika.Rippelova@vscht.cz

Ing. Marek Šír, Ph.D.
 místnost AG03, telefon 4077, profil
 email: Marek.Sir@vscht.cz

Ing. Zuzana Honzajková, Ph.D.
 místnost AG03, telefon 4077, profil
 email: Zuzana.Honzajkova@vscht.cz

Ing. Lenka McGachy (Honetschlägerová), Ph.D.
 místnost AG03A, telefon 5017, profil
 email: Lenka.Hokrova@vscht.cz

 Ing. Jiří Kroužek, Ph.D.
 místnost A309, telefon 3804, profil
 email: Jiri.Krouzek@vscht.cz

Mgr.  Ing. Marek Martinec, Ph.D.
 místnost AF06, telefon 4191, profil
 email: Marek.Martinec@vscht.cz

Ing. Radek Škarohlíd
 místnost AF06, telefon 4191, profil
 email: Radek.Skarohlid@vscht.cz

Ing. Radek Vurm Ph.D.
 místnost A177b, telefon 5029, profil
 email: Radek.Vurm@vscht.cz

Ivana Smržová
 místnost A177, telefon 4234, profil
 email: Ivana.Smrzova@vscht.cz

Přímé telefony - 2 2044 XXXX, kde XXXX je čtyřmístné číslo uvedené u jednotlivých osob.


c Doktorandi ústavu

Aktualizováno: 4.9.2020 11:41, Autor: Marek Martinec

Vedení ústavu

vedoucí ústavu:
doc. Dr. Ing. Martin Kubal
(místnost A280, telefon 4168)

tajemník:
Ing. Milan Březina, CSc.
místnost A177a, telefon 4147

hospodář:
Ing. Milan Březina, CSc.
místnost A177a, telefon 4147

knihovník:
RNDr. Jana Punčochářová, CSc.
místnost A177a, telefon 4147

BOZP, PO, ZVT, zodpovědný za VTL:
Mgr. Ing. Marek Martinec, Ph.D.
místnost AF06, telefon 4191

sekretariát:
Ivana Smržová
místnost A177, telefon 4234

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 6046137
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi