Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOPÚCHOP  → O ústavu chemie ochrany prostředí → Doktorandi ústavu 240 → Ekotoxikologie a environmentální dopady
iduzel: 10992
idvazba: 12949
šablona: stranka_ikona_sloupce
čas: 25.9.2017 06:19:52
verze: 3813
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Ekotoxikologie a environmentální dopady

Mgr. Michal Kozderka
 místnost A153, telefon 4248, profil
 email: Michal.Kozderka@vscht.cz

Ing. Ondřej Pařízek
 místnost A281, telefon 4248, profil
 email: Ondrej.Parizek@vscht.cz

Ing. Eva Picková
 místnost A281a, telefon 4248, profil
 email: Eva.Pickova@vscht.cz

Ing. Joana Lapao Rocha
 místnost A281a, telefon 4248, profil
 email: joana.lapao.r@gmail.com

Ing. Jaroslav Tošner
 místnost A281, telefon 4248, profil
 email: Jaroslav.Tosner@vscht.cz

Ing. Kristína Zakuciová
 místnost A281a, telefon 4248, profil
 email: Kristina.Zakuciova@vscht.cz

Přímé telefony - 2 2044 XXXX, kde XXXX je čtyřmístné číslo uvedené u jednotlivých osob.

Aktualizováno: 3.10.2016 12:12, Autor: Marek Martinec

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 6046137
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi