Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOPÚCHOP  → O ústavu chemie ochrany prostředí → Zaměstnanci ústavu 240
iduzel: 10974
idvazba: 12971
šablona: stranka_ikona_sloupce
čas: 26.9.2017 02:01:40
verze: 3813
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci ústavu 240

Zaměstnanci ústavu:

prof. Ing. Mečislav Kuraš, CSc.
 místnost AS37, telefon 4114, profil
 email: Mecislav.Kuras@vscht.cz

doc. Ing. Josef Janků, CSc.
 místnost AS61, A328, telefon 4100, 4362, profil
 email: Josef.Janku@vscht.cz

doc. Ing. Zdeněk Kafka, CSc.
 místnost A177b, A304, telefon 4147, 4076, profil
 email: Zdenek.Kafka@vscht.cz

doc. Ing. Vladimír Kočí, Ph.D.
 místnost A281a, telefon 4171, profil
 email: Vladimir.Koci@vscht.cz

doc. Dr. Ing. Martin Kubal
 místnost A177a, telefon 4168, profil
 email: Martin.Kubal@vscht.cz

Ing. Milan Březina, CSc.
 místnost A177b, telefon 4147, profil
 email: Milan.Brezina@vscht.cz

RNDr. Jana Punčochářová, CSc.
 místnost A177b, A280, telefon 4147, 4364, profil
 email: Jana.Puncocharova@vscht.cz

 Ing. Jiří Hendrych, Ph.D.
 místnost A309, telefon 3804, profil
 email: Jiri.Hendrych@vscht.cz

Dr. Ing. Jana Chumchalová
 místnost 2S14, telefon 4365, profil
 email: Jana.Chumchalova@vscht.cz

 Mgr. Klára Anna Mocová, Ph.D.
 místnost A281, telefon 4248, profil
 email: Klara.Mocova@vscht.cz

Ing. Lucie Kochánková, Ph.D.
 místnost AS61, telefon 4100, profil
 email: Lucie.Kochankova@vscht.cz

Ing. Marek Šír, Ph.D.
 místnost AG03, telefon 4077, profil
 email: Marek.Sir@vscht.cz

Ing. Zuzana Honzajková, Ph.D.
 místnost AG03, telefon 4077, profil
 email: Zuzana.Honzajkova@vscht.cz

Ing. Lenka Honetschlägerová, Ph.D.
 místnost AG03A, telefon 5017, profil
 email: Lenka.Hokrova@vscht.cz

 Ing. Jiří Kroužek, Ph.D.
 místnost A309, telefon 3804, profil
 email: Jiri.Krouzek@vscht.cz

Mgr.  Ing. Marek Martinec
 místnost AF06, telefon 4191, profil
 email: Marek.Martinec@vscht.cz

Ing. Radek Vurm, Ph.D.
 místnost AG03, telefon 4077, profil

 email: Radek.Vurm@vscht.cz

Eva Nárožníková
 místnost A177, telefon 4234, profil
 email: Eva.Naroznikova@vscht.cz

Přímé telefony - 2 2044 XXXX, kde XXXX je čtyřmístné číslo uvedené u jednotlivých osob.


c Doktorandi ústavu

Aktualizováno: 18.9.2017 13:54, Autor: Marek Martinec

Vedení ústavu

vedoucí ústavu:
doc. Dr. Ing. Martin Kubal
(místnost A177a, telefon 4168)

tajemník:
doc. Ing. Zdeněk Kafka, CSc.
(místnost A177b, A304, telefon 4147, 4076)

hospodář:
Ing. Milan Březina, CSc.
místnost A177b, telefon 4147

knihovník:
RNDr. Jana Punčochářová, CSc.
místnost A177b, A280, telefon 4147, 4364

sekretariát:
Eva Nárožníková
místnost A177, telefon 4234, fax 5029

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 6046137
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi