Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOPÚCHOP  → O ústavu chemie ochrany prostředí → Doktorandi ústavu 240 → Technologie pro ochranu ŽP
iduzel: 10989
idvazba: 12946
šablona: stranka_ikona_sloupce
čas: 21.11.2017 05:28:34
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Technologie pro ochranu ŽP

Mgr. Ing. Jiřina Bucharová
 místnost A309, telefon 3804, profil
 email: Jirina.Bucharova@vscht.cz

Ing. Mgr. Martin Bystrianský
 místnost AG03, telefon 4077, profil
 email: Marin.Bystriansky@vscht.cz

Mgr. Ing. Marek Martinec
 místnost AF06, telefon 4191, profil
 email: Marek.Martinec@vscht.cz

Ing. Radka Novotná
 místnost A309, telefon 3804, profil
 email: Radka.Novotna@vscht.cz

Ing. Václav Durďák
 místnost A309, telefon 3804, profil
 email: Vaclav.Durdak@vscht.cz

Ing. Andrea Bendová
 místnost A309, telefon 3804, profil
 email: Andrea.Bendova@vscht.cz

Ing. Radek Škarohlíd
 místnost AF06, telefon 4191, profil
 email: Radek.Skarohlid@vscht.cz

Ing. Pavla Tomášová
 místnost AG03, telefon 4077, profil
 email: Pavla.Tomasova@vscht.cz

Ing. Klára Vondráková
 místnost AG03, telefon 4077, profil
 email: Klara.Vondrakova@vscht.cz

Přímé telefony - 2 2044 XXXX, kde XXXX je čtyřmístné číslo uvedené u jednotlivých osob.

Aktualizováno: 18.9.2017 13:57, Autor: Marek Martinec

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 6046137
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi